Skoda Türkiye distribütörü Yüce Auto A.Ş patronu Ahmet Ulu geçen yıl bütün çalışanlarına 25 maaş ikramiyesi vermiş ve bu hamlesiyle meslek dünyasında büyük ses getirmişti. Ulu’nin, bu yıl ikramiye tutarlarını artırdığı ve bütün işçilere toplam 29 maaşlık ikramiye verdiği ortaya çıktı.

BU YIL İKRAMİYELERDE ARTIŞA GİDİLDİ

Patronlar Dünyası’ndan Taygun Atilla’nın haberine tarafından; Ahmet Yüce bu yıl ikramiyelerde artışa gitmeye karar verdi. 2023 yılında bütün işçilere 29 ücret ikramiye verilmesine karar verildi ve paralar bayramdan önce hesaba yattı.

15 YILDIR ÇALIŞANLARINA İKRAMİYE VERİYOR

Yüce Otomotiv, Kincentric Best Employers kapsamında 35 şirketle birlikte ‘En İyi İş Yeri” ödülünü almıştı. Ahmet Yüce’nin, 15 yıldır çalışanlarına ikramiye verdiği de öğrenildi.

Ahmet Yüce'den tüm işçilerine 29 maaş ikramiye! Paralar bayramdan önce hesaplara yattı

AHMET ULU KİMDİR?

Yüce Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, 1957 senesinde istanbul’da dünyaya geldi. 1977 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun olan Ulu, 1977 senesinden beri Orhan R. Yüce ile birlikte otomotiv sektöründe çalıştı. Alfa Romeo markalarının yedek parça tedariğini karşılayan Attila Ahmet Ulu sonrasında Alfa Romeo markasının Türkiye distribütörlüğünde Idare Heyeti Başkan Vekili olarak tayin yaptı.

1987 senesinde Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin kurucu üyesi olarak derneğin hayata geçmesinde rol oynayan Attila Ahmet Ulu, Erya Otomotiv A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Yüce Motor A.Ş Idare Heyeti Başkanlığı görevini de yürütüyor. Ulu Auto A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Attila Ahmet Yüce, Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu ve Büyük Kulüp üyeliklerini sürdürüyor. Fransızca haberdar olan A. Ahmet Ulu’nin, Ali Yüce isimli bir oğlu bulunuyor.

Ahmet Yüce Skoda Araba İş Dünyası Ekonomi Haberler

sizlere borsavadisi.com farkıyla sunulmuştur