Altın fiyatları geçtiğimiz hafta kırdığı rekorlar sonrası kar satışı yedi. Ons altın 2223 dolara kadar çıkarken, altın gram fiyatı özgürlük piyasalarda 2548 TL’yi gördü. Zirveler sonrası altın ibresi aşağı döndü. Ons altın 2170 dolardan operasyon görüyor. Buradan esen zıt rüzgar gram altın fiyatını geriletti. Peki altın alım fırsatı veriyor mu? Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın için merak edilenleri cevapladı.

Altın gram fiyatı 2250 lira altında! Altın alım fırsatı veriyor mu? İslam Memiş duyurduAltın fiyatları yeni haftaya ağırbaşlı seyirle başladı. Geçtiğimiz hafta görülen zirveler sonrası ons altın rotasını aşağı yönlü kırdı. Ons yönü olan destek bulamayan altın gram fiyatı geriledi. öte taraftan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, kritik altın yorumlarında bulundu.

İSLAM MEMİŞ ALTIN YORUMLARINDA BULUNDU

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın fiyatları hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Altın gram fiyatı 2250 lira altında! Altın alım fırsatı veriyor mu? İslam Memiş duyurdu

İslam Memiş’in konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

‘Ons altın geçtiğimiz hafta 2223 dolar seviyesine kadar yükseldi. Artışlar daha sonra ons satmak yedi. Cuma günü 1 günde 61 dolar geriledi. 2160 dolar destek seviyesi çalışmış oldu ve tepki alımı geldi.

‘HER DÜŞÜŞ BİR ALIM FIRSATI’

Gram altın bağımsızlık piyasalarda 2548 liraya dek yükselmişti. Cuma günü ise gram altın 101 liralık satış yedi. Her düşüşü bir alım fırsatı olarak değerlendireceğiz. Düşüşler kalıcı değil.

Altın gram fiyatı 2250 lira altında! Altın alım fırsatı veriyor mu? İslam Memiş duyurdu

‘ONS İÇİN 2125 DOLAR BEKLENTİMİZ VAR’

Bu hafta piyasadan sakin bir seyir bizi bekliyor. Ons için 2160-2154 dolar takviye seviyeleri var. Bu seviyeler aşağı yönü olan kırılırsa 2125 dolar beklentimiz gerçekleşir.

İŞTE BILGIN FIRSATI…

2500 lira üstünde gram altın almayın. Ons altın 2125 dolara kadar gerilirse karşısındaki gram altını o gün alabilirsiniz. 2160 dolar karşısındaki gram altını yüzde elli alabilirsin.

Altın gram fiyatı 2250 lira altında! Altın alım fırsatı veriyor mu? İslam Memiş duyurdu

Gram altın yatırımcısı ons altını takip etmesi lazım.’ sizlere borsavadisi.com farkıyla sunulmuştur