Türk savunma ve havacılık sanayisinde geçtiğimiz sene ihracat rekoru kıran Baykar, personellerine ortalama 18 maaşa karşılık gelen kar payı dağıtma kararı aldı.

Baykar, çalışanlarına 18 maaş kar payı dağıttı

BAYKAR PERSONELLERİNE 18 MAAŞLIK KAR PAYI DAĞITTI

İnsansız hava araçları alanında dünyanın maksimum ülkeye ihracat gerçekleştiren şirketi olan Baykar, uyarı çeken bir karara imza attı. Baykar, 6 yıldan uzun süredir şirkette çalışan ya da 2 yılın üzerinde bir süredir bölüm sorumlusu olarak tahsis yapan personellerine kar payı dağıttı. Kar payının takriben 18 maaş civarında olduğu belirtildi.

Baykar, çalışanlarına 18 maaş kar payı dağıttı

“SİZLERLE DAVA ARKADAŞI OLMAKTAN ONUR DUYUYORUZ”

Baykar yönetimi söz konusu kararı personele bir mektup ile bildirdi. Altında Haluk Bayraktar ve Selçuk Bayraktar’ın isimlerinin bulunduğu mektupta şu ifadeler yer aldı: “Firmamızın kazancının bir kısmını, altı yılın üzerinde bu yolda emek vermiş veya birimlerimizde sorumlu olarak atama yapan, omuz omuza yol yürüdüğümüz siz değerli egzersiz arkadaşlarımızla paylaşmaktan büyük sevinç duyuyoruz. Her birinizle onur ediyor, emekleriniz ve kararlı duruşunuz için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerle dava arkadaşı olmaktan onur duyuyoruz.

Baykar, çalışanlarına 18 maaş kar payı dağıttı

Yıllardır omuz omuza çalıştığımız müessesemizin sahibi ve emektarları sizlersiniz. İyi ancak varsınız, iyi ki yol arkadaşımız olmuşsunuz… Birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza içten inanıyoruz. Desteğiniz, yol arkadaşlığınız için en kalbi duygularımızla selamlarımızı ve sevgilerimizi iletiyoruz.”

Selçuk Bayraktar Haluk Bayraktar İhracat Teknoloji İş Dünyası Ekonomi Haberler

sizlere borsavadisi.com farkıyla sunulmuştur