Türkiye’de milyonlarca emeklinin maaşları yüksek enflasyon sebebiyle erimeye devam ederken, 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Ankara kulislerini hareketlendiren bir bahis ortaya atıldı.

GÖZLER İSTANBUL MİTİNGİNDE

Seçimin kaderinde etkili olacakları yorumları yapılan emekliler için 24 Mart Pazar günü düzenlenecek İstanbul mitinginin bambaşka bir önemi var.

SEÇİM İÇİN ÖNEMLİ MESAJLAR ÇIKABİLİR

AK Partililer İstanbul mitingine katılımın seçime dair önemli bir mesaj içereceğini düşünürken, CHP kanadı ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vermesi olası müjdelerinin etkili olabileceği yorumunda bulunuyor.

ERDOĞAN’DAN EMEKLİYE BİR MÜJDE DAHA

Kulislere düşen son güya ise; Cumhurbaşkanı Erdoğan katılacağı dev mitingde emekliye seyyanen 5 bin lira müjdesi verecek.

SEÇİM ÖNCESİ PROMOSYON MÜJDESİ GELMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan, maaşlarından dert yanan milyonlarca emekliye promosyon müjdesi vermişti. Erdoğan, “Emeklilerimize hoş bir haber belirlemek istiyorum. Halk bankalarımız bu yılki promosyon ödemesi miktarlarını alınan aylığa tarafından 8 bin lira 12 bin lira arasında belirledi. Öteki bankaların da bu rakamların altında kalmayacak şekilde promosyon ödemeleri yapacağına inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Recep Tayyip Erdoğan Ankara Ekonomi Güncel Haberler

sizlere borsavadisi.com farkıyla sunulmuştur