Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla’daki temasları esnasında “Sivil Toplum Kuruluşları ve Kanaat Önderleri Buluşması”nda kayda değer açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşmada “Piyasa gerçeklerinden kopuk bir şekilde fahiş fiyat arttırarak insanımızın lokmasına göz dikenlerle mücadelemiz sürecektir.”ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

“Fazla kritik bir psikolojik eşiği daha aşmayı başardık. Enflasyon bütün dünya gibi bizim de başımızı ağrıtan bir husustur. Artma rakamlarında AB’nin ilk esnasında yer aldık.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fahiş fiyat arttırarak insanımızın lokmasına göz dikenlerle mücadelemiz sürecek

ERDOĞAN’DAN FAHİŞ FİYATLA MÜCADELEDE KARARLILIK MESAJI

Yıl sonuna dürüst uyguladığımız politikaların sonuçlarını olumlu olarak hissetmeye başlayacağız. Piyasa gerçeklerinden kopuk bir şekilde yanına varılmaz pahada fiyat arttırarak insanımızın lokmasına göz dikenlerle mücadelemiz sürecektir.

“GEREKLİ ADIMLARI ATIYORUZ”

Fiyat istikrarı ve anti enflasyonist yaklaşımdan imtiyaz vermeden yükselme odaklı ekonomi programımız doğrultusunda gerekli adımları atıyoruz, atacağız.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fahiş fiyat arttırarak insanımızın lokmasına göz dikenlerle mücadelemiz sürecek

“ÜLKEMİZ ALTIN DEĞERİNDE BİR 5 YIL DAHA KAZANDI”

14-28 Mayıs seçimleriyle ülkemizi gaye bölge senaryoları yırtıp attık. Afetlere hazırlığımızı çabucak tamamlamalıyız. Ülkemiz altın layık bir 5 yıl daha kazanmıştır, bunu en iyi şekilde değer biçmek zorundayız.”

Kaynak: Haberler.com / Politika

Recep Tayyip Erdoğan Muğla Politika Ekonomi Aktüel Haberler

sizlere borsavadisi.com farkıyla sunulmuştur