31 Mart seçimleri öncesinde ekonomik anlamda çoğu bahis ortaya atılırken, bir takım basın yayınlama organlarında bulunan bu müşteri haberler“Deprem Konutları Kura ve Anahtar Teslim Töreni”nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da gündemindeydi.

FELAKET SENARYOLARINA SERT ÇIKTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim sonrası için ortaya atılan felaket senaryolarına tepki göstererek “Ekonomi programımızı kuvvet şartlarda uygulamayı sürdürüyoruz. Seçim sonrası için yıkım senaryosu yazanlar var. Onları da yakından takip ediyoruz. Bunların hiçbiri deprem bölgemizi ayağa kaldırmanın önüne geçemiyor. İnşallah bu badireyi de geride bırakacağız” diye konuştu.

“DOLAR 40 TL OLACAK” İDDİASI SES GETİRMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde bir takım basın yayınlama organlarında yer alan “Merkez Bankası’nın raporu sızdı, dolar 15 gün sonra 40 TL olacak” iddiası kamuoyunda geniş akustik uyandırmıştı. Haberleri muhakkak bir dille yalanlayan İletişim Başkanlığı “Böyle bir rapor kuşkusuz yoktur. Anapara Piyasası Kurulu (SPK) ve Merkez Bankası, bahse konu haberlerle ilgili piyasa bozucu bilinçli eylemden nedeniyle kabahat duyurusunda bulunacaktır” açıklamasında bulunmuştu.

Recep Tayyip Erdoğan Ekonomi Finans Ekonomi Güncel Haberler

sizlere borsavadisi.com farkıyla sunulmuştur