Kocaelispor Başkanı ve İş Adamı Recep Durul, ICOFESP Uluslararası Finans ve Sürdürülebilir Politikalar Kongresi’nde sunum yaptı. 14 ülkeden bilim insanının katıldığı kongreye 150 civarı bilimsel duyuru gönderildi ve bunlardan 90 parça başına kabul edildi. Durul’un inovasyonların ihracat şirketleri performansları üzerindeki etkilerini konu alan sunumu da kabul edilenler arasında yerini aldı ve kitap olarak basılmasına karar verildi.

FİNANS KONGRESİNE YOĞUN İLGİ

Kongre, Bursa Teknik Üniversitesi konut sahipliğinde Kırklareli Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin ortaklığıyla çoğu yerli ve tanıdık olmayan üniversitenin destekleriyle gerçekleştirildi. Durul’un kongreye katılımı ilgi ve takdirle karşılandı. kongreye Fırat Üniversitesi, Van Yüzüncü Sene Üniversitesi, International Balkan Universittesi, Final International Üniversitesi, Azerbaijan Üniversitesi, Kyrgyz-Turkish Manas Üniversitesi, İnönü Üniversitesi, Beykoz Üniversitesi, Munzur Üniversitesi, Harran Üniversitesi, Kolegji Biznesi Üniversitesi gibi yerli ve yabancı üniversitelerin yanı sıra çok sayıda kamu kurum ve kuruluşu da destek sağladı.

Finans ve Sürdürülebilir Politikalar Kongresi: Kocaeli Spor Başkanı Durul'un bildirisi kitap olarak basılacak

KABUL EDİLEN BİLDİRİLER KİTAP OLARAK BASILACAK

Finans dünyasında ICOFESP uluslararası Kongresine 150 civarı bilimsel bildiri gönderildi ve bu bildirilerin 90 tanesi kabul edildi. Kabul edilen sunumlar uluslararası kitap formatında basılmak üzere kongrede yerini aldı. Recep Durul’un hazırlamış olduğu ilan de kabul edilen bildiriler arasında yer almayı başardı.

Finans ve Sürdürülebilir Politikalar Kongresi: Kocaeli Spor Başkanı Durul'un bildirisi kitap olarak basılacak

RECEP DURUL’DAN TEŞEKKÜR

Sunumun ardından katılımcıların ilgiyle peşine düşüp takip ettiği soru-cevap oturumunda Durul, katılımcıların merak ettikleri konuları cevaplandırdı. Durul, “Bursa Teknik Üniversitesi International Congress on Finance Economy and Sustainable Policies (ICOFESP) adlı uluslararası kongreye katılarak İngilizce bilimsel bir ilan sunumu gerçekleştirdik. Fazla verimli geçen kongre sonunda Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. sayın Naci Çağlar’a, bütün akademisyen arkadaşlarıma, katılımcılara ve şahsıma teşekkür belgesi takdim eden Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sn. Rengin Ak’a teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Kocaeli Spor Eğitim Finans Spor Dünya Ekonomi Haberler

sizlere borsavadisi.com farkıyla sunulmuştur