CHP lideri Bağımsızlık Özel‘in 23 Nisan‘da TBMM’deki resepsiyonda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesine tepki gösteren eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Milyonlarca çocuğumuzun beslenme ve eğitim sıkıntısı çektiği, milyonlarca gencimizin, bırakın gençliğini yaşamayı, hemen şimdi ülkesinde deniz yüzü bile göremediği, milyonlarca anne, babanın geçimini sağlama sıkıntısı içerisinde depresyona girdiği bir ülkede bu düzenin kurucusu sarayla görüşme edilmez, uğraş edilir.” ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU’NDAN ÖZEL’E ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 23 Nisan Milli Bağımsızlık ve Çocuk Bayramı sebebiyle TBMM’de verdiği resepsiyona katılan CHP Genel Başkanı Serbest Özel‘i amaç aldı. Kılıçdaroğlu, sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımda Adnan Yücel’in şiiriyle CHP lideri Özel’e tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'la görüşen Özel'e sert tepki: Sarayla müzakere edilmez mücadele edilir

“BU DÜZENİN KURUCUSU SARAYLA MÜZAKERE EDİLMEZ, ÇABA EDİLİR”

Kılıçdaroğlu paylaşımında şunlara yer verdi: “Milyonlarca çocuğumuzun besin ve eğitim sıkıntısı çektiği, milyonlarca gencimizin, bırakın gençliğini yaşamayı, az önce ülkesinde deniz yüzü bile göremediği, milyonlarca anne, babanın geçimini sağlama sıkıntısı içerisinde depresyona girdiği, milyonlarca emeklimizin ay sonunu getiremediği, torunlarına bile mahçup olduğu, milyonlarca sığınmacının ülkemizin nüfus istatistiklerine göre yapısını bozacak şekilde tehlike teşkil ettiği, doların 30 liranın üzerinde olduğu, bir kuru ekmeğin 10 lira olduğu, icra dosyalarını istifleyebilmek için ilave binaların kiralandığı bir ülkede; Bu düzenin kurucusu sarayla müzakere edilmez, mücadele edilir..!

Sayın Adnan Yücel’in şiirinde de dediği gibi; Saraylar saltanatlar çöker kan susar birgün işkence biter. Menekşeler de açılır üstümüzde leylaklar da güler. Bugünlerden geriye doğru, bir yarına gidenler kalır üstelik yarınlar için direnenler… “

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'la görüşen Özel'e sert tepki: Sarayla müzakere edilmez mücadele edilir

NE OLMUŞTU?

CHP Genel Başkanı Bağımsızlık Özel ile Cumhurbaşkanı ErdoğanTBMM’deki 23 Nisan resepsiyonunda kısa bir mülâkat gerçekleştirmişti. İki lider gelecek hafta için ayrıntılı mülâkat talebi üzerine konuşmuşlardı.

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'la görüşen Özel'e sert tepki: Sarayla müzakere edilmez mücadele edilir

31 Mart Yerel Seçim Sonuçları İçin Tıklayın

Recep Tayyip Erdoğan Kemal Kılıçdaroğlu Serbest Özel Buhran 23 Nisan Yaşam Politika Ekonomi Haberler

sizlere borsavadisi.com farkıyla sunulmuştur